Jak zdobyć lajki na Instagramie – Like na insta małym kosztem

Jak zdobyć lajki Instagram?

Jak zdobyć lajki? Czy Like na Insta mają znaczenie? Lajki instagram – czy warto je kupić? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o polubieniach IG.

Podobno, jeśli coś jest tanio, to nie może być dobrze, a nie może być dobrze, jeśli będzie szybko i nie może być szybko, jeśli będzie tanio… Skomplikowane, chociaż jest w tym trochę racji, bo taką zasadę łatwo odnieść do wielu branż. Ale na szczęście nie do tej, w której działamy na InstaPromo.pl oferując Wam możliwość kupienia lajków pod swoje posty na Insta. Szybko, tanio i dobrze, a do tego w pełni legalnie i bez żadnych komplikacji. Zainteresowani?

 

Like Instagram tylko dla wytrwałych

 

Rozwijanie profilu na Insta to ciężki orzech do zgryzienia i powie to każda wiewiórka oraz marketingowiec lub specjalista od social media. Trudne początki związane ze zdobywaniem followersów zmieniają się w jeszcze trudniejsze zadanie zdobywania like pod zdjęciami na Insta. Wiele osób zrażonych brakiem aktywności swoich fanów zaczyna odpuszczać prowadzenie profilu, zaniedbuje go lub w ogóle usuwa. A gdyby tak zamiast tego podjąć walkę, tylko mniej konwencjonalnymi metodami? Jeśli masz ten sam problem i zaczynasz się niecierpliwić, że Twoje posty lub zdjęcia – choćby nie wiadomo jak ciekawe lub emocjonalne – nie zdobywają dużo lajków i popularności, być może mamy rozwiązanie dla Ciebie. Po prostu kup like pod wybranymi wpisami. Z jednej strony zwiększysz ich popularność i zachęcisz innych do klikania, z drugiej możesz wpłynąć na zasięgi swojego posta i całego konta, zdobywając nowych obserwatorów.

lajki instagram

Instagramowe liczby – ile lajków powinieneś mieć?

 

Statystyki pokazują, że średnio 15-20% wszystkich obserwujących profile stale podejmuje na nich jakieś akcje. A to oznacza, że profil mający 10 tysięcy followersów powinien być regularnie lajkowany przez co najmniej 1500 lub 2000 osób. Kolejne około 33-35% obserwatorów podejmuje takie akcje przynajmniej kilka razy w miesiącu (częściej, im częściej pojawiają się nowe wpisy), a 45% followersów deklaruje, że klika na lajki, serduszka lub dodaje komentarze przynajmniej raz w miesiącu. Jak jest w rzeczywistości? Różnie, bo popularność posta, którą mierzy się przez Instagram like, może wynikać z wielu czynników.

PLAN - PRICE

Description

Lajki Instagram

Wysokiej jakości Lajki IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Obserwujący Instagram

Wysokiej jakości obserwujący IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Komentarze Instagram 

Wysokiej jakości komentarze IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Jak przyciągnąć like IG?

 

Dużą rolę odgrywa przede wszystkim tematyka. Nie zawsze musi być ciekawa czy przyciągająca uwagę, ale najwięcej reakcji zdobywają posty związane z jedzeniem, modą, podróżami, zdjęcia przedstawiające przyrodę oraz architekturę. Jeśli nie obracasz się w tej tematyce, to nie szkodzi, bo nadal masz szansę na spopularyzowanie swojego profilu i zdobywanie polubień. Musisz tylko odpowiednio oznaczać swoje wpisy właściwymi hasztagami. To właśnie dzięki nim najłatwiej będzie użytkownikom IG odnaleźć posty w interesujących ich tematykach i trafić na Twój profil. Używaj najlepiej nazw angielskich, które przyciągają więcej obserwatorów, ale jeśli interesują Cię tylko lajki na Insta od Polaków, to ogranicz się do naszego rodzimego języka. Grupę docelowych odbiorców masz bardzo szeroką – na Instagramie jest ponad 8 milionów polskich kont.

instagram like

Skąd ta pogoń za lajkami na instagramie?

 

W mediach społecznościowych like stał się czymś na wzór wyznacznika popularności i prestiżu. Im więcej polubień zebrał konkretny post, tym większe są szanse, że zostanie dostrzeżony w szerszej społeczności, podłapany przez inne social media, rozprzestrzeniony dalej, a profity z takiej popularności będzie czerpał jego autor. Nie bez znaczenia pozostaje również niedoceniany przez wielu aspekt psychologiczny. Wpisy posiadające pod sobą liczne lajki IG są automatycznie traktowane przez większość odbiorców jako ciekawe, interesujące, warte zaufania i przekazania dalej. Działa tu banalnie prosta zasada socjologiczna, która mówi o tym, że jeśli wiele osób coś popiera, to musi być to wartościowe albo że nie można przejść wokół tego obojętnie. Natomiast z punktu widzenia marketingowej statystyki każdy like to dodatkowy zasięg, a dodatkowy zasięg to kolejny potencjalny klient, którego można dzięki temu zdobyć. Dlatego właściciele profili na Insta tak bardzo zabiegają o to, aby pod ich postami zbierało się jak najwięcej lajków, komentarzy i ogólnie podjętych przez obserwatorów akcji.

 

InstaPromo to platforma która pomoże Ci zdobyć lajki na insta oraz wypromować swój profil.

 

Popularność a like na Insta

Bez wątpienia jednak dla przeważającej części aktywnych użytkowników Instagrama lajki są celem ze względu na związaną z nimi popularność a nie profity marketingowe czy zwiększanie zaufania potencjalnych obserwatorów. Instagram jest medium o tyle specyficznym, że łączy ludzi w praktycznie każdym wieku i z różnymi celami. Dla jednych kolejne serduszka IG pod zdjęciem będą głównym celem aktywności, dla innych liczyć się będą tylko coraz większe zasięgi w docelowej grupie odbiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że lajki Instagram stały się bardzo ważnym i społecznie akceptowalnym wyznacznikiem tego, co użytkownicy powinni uważać za popularne, a co mogą omijać jako nudne i nieciekawe. Dobrym sposobem na zwiększenie popularności jest również promowanie instagrama.

PLAN - PRICE

Description

Lajki Instagram

Wysokiej jakości Lajki IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Obserwujący Instagram

Wysokiej jakości obserwujący IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Komentarze Instagram 

Wysokiej jakości komentarze IG

W 100% bezpieczny proces

Ekspresowa realizacja

Aktywne konto zbiera lajki na Instagramie

 

Jeśli więc też jesteście w grupie osób, która stawia na like jako gwarancję popularności i sposób na wybicie się spośród tysięcy kont o podobnej lub tej samej tematyce, to świetnie trafiliście. Wiemy, jak zdobyć lajki na Insta w krótkim czasie, ale jeżeli zależy Ci na trwałych efektach i żywej, reagującej społeczności na Twoi profilu, musisz włożyć w rozwój konta trochę czasu i energii. Przede wszystkim powinno być to konto aktywne, regularnie dodające nowe wpisy i zdjęcia, podejmujące z fanami dyskusje, wchodzące w interakcję i doceniające ich obecność. Tylko takie mają szanse zdobywać lajki na Insta. Same wpisy nie mogą być kopiowane z innych źródeł, a jeśli już to robisz, zawsze podawaj autora! Staraj się dodawać jak najwięcej unikalnych treści, bo właśnie taka jest najbardziej doceniana przez obserwujących i wywołuje u nich częste reakcje, w tym nie tylko polubienia, ale również serduszka Instagram.

 

Serduszka IG i inne reakcje

 

Miejscem, gdzie się one pojawiają, są tak zwane Insta Story. Różnorodność reakcji to głównie źródło wiedzy dla analityków, ponieważ pokazuje nie tylko to, które treści dodawane w profilu cieszą się największym zainteresowaniem (mierzonym lajkami), ale również jakie wywołuje emocje. Dla prowadzących profile firmowe to ogromna kopalnia informacji, która pomaga im tam dopracowywać i wybierać treści, aby przyciągać kolejnych użytkowników.

Daj szansę swojemu profilowi

 

W InstaPromo.pl wiemy, jak podbudować prestiż Twojego konta i zapewnić Ci odpowiednią liczbę polubień. Kup lajki już teraz, wybierając odpowiadający Ci pakiet, podaj link do wpisu, który chcesz tym sposobem wypromować (pamiętaj, żeby ustawić go jako publiczny) i opłać zamówienie. Całą resztą, czyli ściąganiem userów gotowych polajkować Twoje wpisy, zajmiemy się my, więc nie musisz nic robić. Dodatkowo możesz wybrać formę realizacji zamówienia, decydując się na standardowe dodawanie lajków w jednej fali (najczęściej w kilka godzin), trybem ekspresowym lub stopniowo. Nie czekaj dłużej, tylko już teraz daj szansę swojemu profilowi na Instagramie zaistnieć i traf do tysięcy użytkowników, którzy czekają na nowe, interesujące treści.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.