Jak się wybić na YouTube i mieć dużo wyświetleń

Jak się wybić na YouTube

W końcu – kto nie myślał nad zostaniem YouTuberem?  Jest to dosyć niezły zawód, jeśli mówimy o poświęcanym czasie oraz zarobkach.

Ile zarabiają YouTuberzy?

Wszystko zależy od jego statystyk oraz tematyki. Za jedną kampanię mogą dostać nawet 100 tysięcy zł!

A co taki YouTuber musi? Zazwyczaj polecać markę, produkt. Nie zawsze bezpośrednio, jednak nie ma to dla nas większego znaczenia.

jak się wybić na youtube

Jak zdobyć dużo wyświetleń na YT

Najważniejsze: musisz dodawać wartościowe filmiki. To jest podstawa. To w końcu fundament wszystkiego, jeśli chodzi o wybicie się na YouTubie.

Reklamuj się. Po forach, blogach, komentarzach. Komentuj filmiki YT innych twórców. Najlepiej chwytliwie – żeby zdobyć sporo polubień – większa szansa, że ktoś zainteresuje się Twoim kanałem.

Kupowane wyświetlenia nie są złym pomysłem. Im Twój filmik ma więcej wyświetleń, tym częściej Twój filmik będzie widziany i polecany. Subskrypcje YouTube oraz łapki w górę również są bardzo ważne. Im wyżej wyświetlany będzie Twój filmik, tym częściej będziesz doświadczał wzrosty popularności.

Ważny jest tytuł oraz opis

Tytuł filmiku. To dzięki niemu będziesz znaleziony. Nie zapomnij o tym!

Co do opisu dobrze by było, gdyby był chwytliwy, zachęcający do integracji. Organizuj konkursy dla widzów, szczególnie na początku – to dobry sposób, na podniesienie oglądalności.

Co nagrywać na YouTube żeby się wybić? Na to pytanie chyba nikt nie zna odpowiedzi – najważniejsza jest Twoja inwencja twórcza. Przez dodawanie filmików regularnie, zdobędziesz darmowe suby.

Sporo osób, zazwyczaj młodych szuka takich rzeczy, jak suby za sms. Niestety, na ten moment w tej kwestii nie możemy pomóc. Kupowanie wyświetleń, subskrypcji czy łapek w górę nie jest złym pomysłem. Nie jest to droga na skróty… w związku z takimi zakupami zdobywasz popularność, co za tym idzie musisz tworzyć jeszcze bardziej wartościowe i merytoryczne filmiki. Do tego również zachęcamy od początku – jest to klucz do wybicia się na YT. Jeśli szukasz kogoś, kto wypromuje Twój kanał YouTube – zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy za przeczytanie artykułu!