Jak się wybić na Instagramie oraz zdobyć obserwujących

Jak się wybić na Instagramie oraz zdobyć obserwujących

Trzeba przyznać, że to dosyć powszechne pytanie. No właśnie… jak się wybić na IG?

To pytanie bardzo ogólne, ale bardzo często zadawane przez ludzi, którzy nie mają zbyt dużo obserwujących. Na promowanie profilu Instagram wpływa mnóstwo rzeczy. W tym artykule postaramy się wyjaśnić jak wybić swój profil oraz zdobyć nowych followersów. Zapraszamy do przeczytania!

Jak się wypromować?

Najważniejsza sprawa: aktywność. Dokładnie – musisz być aktywny. Co to znaczy?

  • regularność – staraj się, aby zdjęcia były przez Ciebie wrzucane regularnie, o określonych porach. W jakich godzinach wrzucać zdjęcia? Proponujemy zrobić test na swojej grupie odbiorców.
  • rozmawiaj ze swoimi obserwującymi. Odpowiadaj im. Polepszy to Wasze relacje.
  • Organizuj konkursy. Jest to świetny sposób na integracje z obserwatorami i zdobycie nowych obserwujących.

Prócz aktywności bardzo ważne są zdjęcia jakie dodajesz, opisy, hasztagi. Jest to swego rodzaju wizytówka Twojego profilu Instagram.

obserwujący instagram

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?

Zdobywanie Instagram Followers nie jest prostym zadaniem. Prócz aktywności na naszym profilu, dobrze byłoby zadbać o aktywność względen innych osób. Lajkowanie, komentowanie zdjęć innych osób może przynieść nam korzyść w postaci ich aktywności oraz ludzi obserwujących owe osoby. Działając w ten sposób możemy bardzo szybko podnieść zasięgi naszych zdjęć IG.

Nie jest oczywiście powiedziane, że działając w taki sposób dostaniemy tylko followersów. Jak wiemy, drugim bardzo ważnym czynnikiem powodującym wzrost zasięgów są lajki na instagramie. I razem ze wzrostem popularności, powinniśmy zanotować wzrost polubień pod zdjęciami. Jest to bardzo skuteczna strategia, w dodatku wcale nie jest skomplikowana.

Czy warto kupić follow na Instagramie?

Całkiem możliwe, że spotkałeś się z negatywnymi opiniami. Chodzi oczywiście o zarzucanie ‘drogi na skróty’. Według nas, nie jest to zbytnio droga na skróty. Mając więcej obserwujących, powinniśmy jeszcze lepiej zadbać o treści dodawane na naszego Instagrama i jeszcze bardziej się temu poświęcić.

Podsumowując – kupowanie obserwujących jest dobrym sposobem na wybicie profilu. Właściwie… na co czekasz? Kup followersów i się przekonaj!